361 Degrees

361 Degrees

ONE DEGREE BEYOND
«На один градус далі» – це наша мантра. Йдеться не лише про спортивні досягнення і про те, як спортсмен повинен викладатися на повну. Наша пристрасть – бачити, як люди будь-якого походження та рівня досягнень роблять більше, ніж вони думають, що можуть.
Розроблено спортсменами для спортсменів. Філософією нашого відзначеного нагородами спортивного взуття є наша відданість співпраці з нашими спортсменами та інженерами. Разом ми сповнені рішучості створити найкраще спортивне взуття.

 

Швидкий перегляд
Добавить в избранное
Швидкий перегляд
Добавить в избранное

Ми є світовим брендом спортивного одягу, корінням якого є дизайн та інновації високоякісного спортивного взуття та моди. Наші унікальні колекції забезпечують активний спосіб життя та спортивні заняття, від найконкурентніших арен до тротуарів у всьому світі.

Завдяки постійним інноваціям, розумному дизайну та цікавому мисленню ми прагнемо до якості та цінності у всьому, що робимо.
Wellness/Благополуччя – це цілісний спосіб здорового способу життя та самовираження. Від подіуму до тротуару ми розробляємо кожен продукт, щоб дотримуватись цієї філософії та вирізнятися з-поміж звичайних.

Ми представляємо всіх активних і пристрасних громадян однієї глобальної спільноти, об’єднаних єдиною вірою в те, що здоров’я дає нам більше життя.
Ми віримо, що вихід за межі очікувань також спонукає нас зробити свій внесок у побудову кращого, більш стійкого світу.

loading
Термін доставки
до 3 днів
Безкоштовна доставка
замовлень по Україні
Тільки оригінальний
товар
Наверх